Ольга Ляхова: паралельний успіх

20-річна кременчужанка Ольга Ляхова у фінальному забігу на 800 метрів зимового чемпіонату країни завоювала одразу дві медалі: срібну — серед жінок, та золоту — у змаганнях серед молоді.

У Сумах паралельно проходять два важливих старти — національний чемпіонат і молодіжна першість країни. У фіналі бігу на 800 метрів Ляхова фінішувала з результатом 2 хвилини 05,68 секунди. Це принесло їй «срібло» національного чемпіонату серед жінок. У фіналі була найзапекліша боротьба на останніх метрах дистанції. Нашу землячку лише на 14 сотих секунди випередила 25-річна Наталія Лупу (Чернівецька обл.) — 2:05,54. У той же час кременчужанка випередила на 13 сотих секунди досвідчену 30-річну Наталію Петлюк, яка була срібною призеркою зимових чемпіонатів Європи (2007) і світу (2008).

За молодіжним заліком Ольга Ляхова також у запеклій боротьбі завоювала золоту медаль, випередивши при цьому срібну призерку молодіжного чемпіонату, 19-річну Анастасію Ткачук (Івано-Франківська обл.) на 15 сотих секунди (2:05,83).