«Нива» програла... Станіславу Червоному

«Нива» — «Восход»

6 липня у Вишняках відбувся календарний матч чемпіонату країни з мотоболу, в якому «Нива» (Вишняки) програла «Восходу» (Вознесенськ) — 1:5.

У складі гостей відзначився Станіслав Червоний, який забив усі 5 м’ячів своєї команди (два — у другому періоді, три — у четвертому). Мотоболісти «Ниви» дуже довго шукали шляхи для взяття воріт суперників і лише в заключному, четвертому періоді один гол зміг забити Юрій Жиденко.

Результативна гра Станіслава Червоного вивела гравця «Восхода» у кращі бомбардири чемпіонату — на його рахунку вже 7 забитих м’ячів. В активі Сергія Васіна з новосанжарського «Колоса» — 6 м’ячів. У той же час «Восход», який здобув три перемоги у трьох матчах поспіль, став одноосібним лідером чемпіонату країни.

Мотобол: Нива — Восход

Турнірне становище команд: «Восход» (Вознесенськ) — 9 очок (м’ячі — 15:2), «Нива» (Вишняки) — 4 (10:7), «Колос» (Нові Санжари) — 4 (8:5), «Союз-3» (Єнакієве) — 3 (1:0), «Антрацит» (Кіровське) — 0 (0:1), «Поділля» (Кам’янець-Подільський) — 0 (1:20).

6 липня відбувся останній календарний матч першого кола, в якому залишаються перенесеними ігри команд із Донбасу — «Антрацита» (Кіровське) і «Союзу-3» (Єнакієве). Перший календарний матч другого кола: «Поділля» (Кам’янець-Подільський) — «Восход» (Вознесенськ) має відбутися 2 серпня. Але, можливо, до початку серпня буде зіграно ще ряд матчів. Нині у Вишняках перебуває команда «Антрацит» (Кіровське), яка виїхала з Донецької області після того, як терористи розграбували шахту «Комсомолець Донбасу» у місті Кіровському, яку саме й представляє команда «Антрацит». Можливо, найближчим часом мотоболісти з Кіровського, у складі яких виступають вихованці вишняківської «Ниви» Іван Костюк та Володимир Бойко, зіграють на Полтавщині перенесені матчі першого кола та достроково проведуть матчі другого кола.