Буцький і Тонченко програють чергові матчі

Артем Буцький

У центральному матчі чергового туру вітчизняної Суперліги зустрілися третя та перша команди першості — «Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) і столичний «Будівельник» (Київ).

До цього матчу запоріжці залишались єдиною командою в лізі, яка двічі протягом сезону перемагала «Будівельник». Та втретє обіграти лідера запоріжцям не вдалося. В першій чверті кияни просто рознесли запоріжців — 24:16. У другій — ситуація змінилася на 180 обертів — команди йдуть на велику перерву за рухунку 39:39. У першій половині зустрічі Артем Буцький набраними пунктами не відзначався, але віддав 2 результативні передачі. Міг Артем записати собі в актив влучний триочковий, але м’яч долетівши до кошика, прокотився по дузі та підступно вискочив із нього.

Третя чверть пройшла за рівної боротьби, і все вирішив лише один триочковий кидок — 16:13 за киянами. В середині четвертої чверті Артем отримам ушкодження і залишив майданчик. Після медичної допомоги, полтавець повернувся на паркет із салатовою пов’язкою на голові і в першій же атаці влучно «пальнув» із-за дуги. Та для загального успіху цього було замало. Остаточний рахунок зустрічі — 75:68 на користь киян. Доробок Буцького за гру склав 3 пункти, 3 результативні передачі, 4 підбори, 2 перехоплення та 3 фоли. Одноклубник Буцького та колишній гравець вже неіснуючого БК «Полтава» американець Річард Гуін набрав 13 пунктів та зробив 2 підбори та 2 результативні передачі.

Ця гра не вплинула на турнірне становище команд. Як і до матчу, «Будівельник» — перший, «Азовмаш» — другий, «Ферро» — третій.

А тим часом БК «Капшагай» полтавця Владислава Тонченка зазнав чергової поразки в Національній лізі Казахстану. На цей раз клуб Влада поступився команді «Барси Атирау» — 64:92. Полтавець у цій грі відзначився двома набраними очками, шістьма результативними передачами, чотирма підборами та одним перехопленням.