Інна Синиця. Нескорена висота

Інна Синиця | mir-la.com

Атлети Полтавщини виступили у двох фіналах (чоловічому і жіночому) бігу на 3000 метрів з перешкодами зимового чемпіонату країни, який завершився в Сумах.

Серед жінок полтавка Марина Устенко посіла 6-е місце з результатом 10 хвилин 47,89 секунди. Серед чоловіків з бігу на 3000 метрів з перешкодами полтавець Сергій Лисенко фінішував 7-м із часом 9 хвилин 03,10 секунди.

Також на 7-му місці завершив змагання зі стрибків у довжину наш земляк Віктор Ємець (7 метрів 21 сантиметр). А ось Інна Синиця, яка в Сумах завоювала бронзову медаль чемпіонату України з легкоатлетичного п’ятиборства, вирішила ще позмагатися в окремому виді програми — стрибках у висоту. У цьому секторі Інна посіла 9-е місце у жіночому фіналі — 175 см. На висоті 180 см Синиця здійснила три невдалі спроби. Цікаво, що перед тим, у турнірі з багатоборства, полтавка здолала висоту 182 см.

Полтавець Антон Чепіжний увійшов до чільної десятки атлетів, які змагалися з бігу на 1500 метрів, він фінішував на 10-му місці з результатом 3 хвилини 53,73 секунди.