Кременчужанки — лише дев’яті на третьому етапі чемпіонату країни

У Черкасах відбувся третій тур чемпіонату країни з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок, в якому виступила команда з Кременчука: Яна Кулініч — Юлія Єнич

Наші землячки зупинилися за крок до чвертьфіналу й посіли підсумкове 9-е місце, яке поповнило їхній рейтинг чемпіонату-2014 на 52 пункти. Це — перші цьогорічні здобутки кременчужанок, адже вони не виступали у перших двох турах чемпіонату — у Приморську (Запорізька обл.) та Києві. Переможцями третього етапу у жіночому турнірі стали Ксенія Чекмарьова (Київ)-Валентина Давидова (Запоріжжя) — вони перемогли у фіналі Анну Косяк (Харків)-Юлію Литвиненко (Дніпропетровськ) — 2:0 (21:14, 21:16). Перемогу у матчі за 3-є місце здобула пара Наталія Шумейко-Ксенія Мазур (Київ).

Чемпіони України 2014 року з пляжного волейболу серед чоловіків і жінок визначаться за підсумками четвертого — фінального — туру, який завершиться в останній день літа — 31 серпня, у Харкові.