Полтавці завоювали чотири золоті медалі веслувального чемпіонату країни з марафону

У Вінниці відбувся чемпіонат України з веслувального марафону на каное і байдарках, за підсумками якого представники Полтавщини завоювали загалом 8 медалей: чотири золоті, дві срібні, дві бронзові

Чемпіоном країни серед чоловіків на каное-одиночці (дистанція — 26 км, 6 сухопутних перебіжок по 200 метрів кожна) став полтавець, багаторазовий чемпіон і призер марафонських чемпіонатів Європи і світу Едуард Шеметило. Він здолав дистанцію за 2 години 22 хвилини 17 секунд.

Серед юніорів на каное-одиночці (18 км. 4 перебіжки) чемпіоном став полтавець Андрій Безуглий — 1 година 46 хвилин 40 секунд.

Ще у двох номерах веслувальної програми наші земляки-марафонці обіймали одразу по дві сходинки на п’єдесталі пошани. Серед жінок-молоді (до 23 років) на байдарці-одиночці (23 км, 5 перебіжок) медалі завоювали дівчата з Комсомольська: золоту — Анастасія Білоус (2 години 13 хвилин 18 секунд), бронзову — Анна-Марія Виноградова (2 години 29 хвилин 53 секунди). У першості юніорів на каное-двійці (18 км, 4 перебіжки) свою другу золоту медаль у Вінниці завоював полтавець Андрій Безуглий, який у парі з Михайлом Приходьком з Миколаєва фінішували першими з результатом — 1 година 39 хвилин 10 секунд. А бронзовими призерами стали юнаки з Комсомольська Денис Александров і Дмитро Шпак (1 година 44 хвилини 48 секунд.).

А батько Дмитра — досвідчений майстер спорту міжнародного класу Олексій Шпак з Комсомольська — в екіпажі з Андрієм Марковським з Ковеля Волинської області — завоювали срібну медаль у першості серед чоловіків на каное-двійці (26 км, 6 перебіжок) — 2 години 18 хвилин 35 секунд.

Полтавець Дмитро Загній завоював срібну медаль серед молоді (до 23 років) у веслувальному марафоні на каное-одиночці (23 км, 5 перебіжок) — 2 години 11 хвилин 05 секунди.

Ще у двох випадках наші земляки фінішували в одному кроці від п’єдесталу пошани, посідаючи четверті місця: Олександр Сівков (Комсомольськ) — серед чоловіків на каное-одиночці та Антон Плескач (Полтава) — серед юніорів на байдарці-одиночці.