«Срібло» годинного запливу

Українська асоціація плавальних клубів «Мастерс» провела всеукраїнський заплив «Long Distance», який можна назвати заочним чемпіонатом України серед ветеранів з годинного плавання.

Головна вимога — офіційно зареєструвати, скільки метрів у плавальному басейні свого міста ветерани різних вікових категорій зможуть пропливти рівно за 1 годину (60 хвилин), у терміни, які зазначені регламентом турніру (починаючи з двох останніх тижнів січня і завершуючи двома першими тижнями лютого 2013 року).

У номінації ветеранів 40-44 роки наш земляк Сергій Гупало з Комсомольська розділив «срібло» з харків’янином Олегом Разумовським. У басейнах своїх міст вони обидва за 1 годину здолали однакову відстань — по 3600 метрів. А переміг їхній ровесник Андрій Лисенко з Дніпропетровська, який офіційно зафіксував свій результат — 4150 метрів за годину. Четверте місце у цій віковій категорії посів Сергій Бежевець із Житомира, який програв нашому земляку лише 20 метрів, він проплив за 1 годину — 3580 метрів.

Абсолютно кращий результат цих ветеранських заочних змагань показав Сергій Райков із Дніпропетровська, який переміг у категорії 35-39 років — він зміг протягом години здолати у басейні відстань у 4225 метрів. Але йому не багато програв найдосвідченіший український ветеран, олімпійський чемпіон Сергій Фесенко з Києва, який у категорії 50-54 роки за одну годину проплив у басейні 4200 метрів.