Яна Кулініч та Юлія Єнич — п’яті у всеукраїнському турнірі

У Харкові відбувся всеукраїнський турнір з пляжного волейболу «Коропів хутір Опен-2014», в якому виступили представники Полтавщини.

Серед жінок кременчужанки Яна Кулініч-Юлія Єнич посіли 5-е місце. Їх випередили: Чекмарьова-Давидова (Київ-Запоріжжя), Шумейко-Мазур (Київ), Зінченко-Косяк (Харків) і Лесуненко-Смоляр (Дніпропетровськ). Ще одна пара з Кременчука Вілена Федоренко-Наталія Жирикова фінішували в жіночому турнірі на 7-му місці.

У першості серед чоловіків виступили три команди з Комсомольська. Кращий результат мали Богдан Єлецький-Сергій Миронов, які фінішували у групі учасників, які розділили між собою 17-24 місця. Ще дві пари комсомольчан Микита Подпорінов-Іван Капралов і Олександр Шрамко-Артур Коробко фінішували у групі учасників, які розділили між собою 25-32 місця. Переможцем турніру в Харкові стала українська зіркова пара, яка вже не перший рік представляє Україну на міжнародній арені з пляжного волейболу Сергій Попов (Запоріжжя)-Валерій Самодай (Суми).