Антон Пустовіт переміг на етапі Кубка країни!

У Харкові відбувся 4-й етап любительського Кубка України (ЛКУ) з велокросу, в якому активну участь взяли представники Полтавщини

Головну перемогу — у першості серед чоловіків (дистанція — 6 кіл по 4,9 км) здобув наш земляк, вихованець кременчуцької школи велоспорту Антон Пустовіт, який нині виступає за команду Світловодська. Пустовіт переміг із результатом — 1 година 31 хвилина 12 секунд. Він майже на дві хвилини випередив срібного призера — Сергія Симоненка з Харкова (1:33:10) і більше, ніж на 9 хвилин — бронзового призера Євгена Закору з Дніпропетровська (1:40:16).

У міжнародній першості серед спортсменів представник Полтавщини Сергій Сементяєв фінішував третім, він програв лише Василю Сапучаку (Молдова) і Костянтину Приходьку (Київ).

Полтавець Олександр Величко був шостим у першості ветеранів (50+), а переміг тут Ігор Гримайло (Харків).

У наймасовішій гонці, у номінації «Початківці» (71 учасник) наші земляки фінішували на таких місцях: Микола Панібратець (Комсомольськ) — 7-е, Ярослав Вождаєнко (Полтава) — 22-е, Руслан Лаврик (Полтава) — 28-е.