Ветерани «Колоса» реваншувалися у матчі з молоддю

24 серпня у Стовбиній Долині відбувся другий цьогорічний матч поколінь мотобольної команди «Колос» (Нові Санжари).

Цього разу у запеклому протистоянні ветерани перемогли молодь — 2:1. Перші три періоди не подарували глядачам жодного забитого м’яча. Лише в останній, четвертій 15-хвилинці було забито голи. У ветеранів відзначилися Сергій Пузик і Сергій Васін, у «молоді» — супердосвідчений Володимир Калінін. Таким чином ветерани взяли реванш.

Перший матч поколінь «Колоса» відбувся 12 липня, тоді перемогла молодь — 2:0, не в останню чергу завдяки майстерності Геннадія Миця — минулорічного кращого бомбардира «Колоса» у чемпіонаті України. Цього ж разу Геннадій Миць фізично не мав можливості зіграти у повторному матчі поколінь, адже він у складі збірної Росії виступав у Тихорецьку в міжнародному турнірі, який завершився також 24 серпня. У ньому росіяни здобули перемогу. Вони виграли в збірних: Краснодарського краю — 7:3 (Миць зробив дубль), Ставропольського краю — 6:4 (Миць забив один м’яч) і Білорусі — 6:0.