Чемпіони узбережжя

Ворскла — Кошице

Зігравши на трьох зимових навчально-тренувальних зборах 15 контрольних поєдинків, «Ворскла» Сергія Свистуна не поступилася в жодному! Про такі результати у товариських матчах навіть не мріяв Микола Павлов. Просто якісь чемпіони турецького узбережжя...

У своїй останній грі на зборі, сьогодні полтавці зустрічалися з відомим словацьким клубом «Кошице» з однойменного міста. Обидві команди, незважаючи на в’язкий від дощу газон, демонстрували швидкий, комбінаційний футбол. Біло-зелені, за інформацією офіційного клубного сайту, практично кожну свою вилазку до чужих воріт намагалися закінчити ударами по воротах. Склад ворсклян був максимально наближеним до основного, адже вже через 9 днів полтавці проведуть в Одесі перший офіційний матч року.

Гру проти словаків провели 11 футболістів без замін, адже у першій половині дня решта гравців були задіяні тренерським штабом у контрольному поєдинку проти китайського клубу «Шанхай Шеньсінь» (1:1). Та гра відзначилася травмою кращого бомбардира ворсклян Ахмеда Янузі, який залишив поле не без допомоги лікарів. А гол у складі біло-зелених забив у середині першого тайму Іван Кривошеєнко. Кітайці відігралися за десять хвилин до фінального свистка.

Тепер — про склад полтавців у матчі проти «Кошице». У воротах — Долганський. Оборона: ліворуч — грек Лагос, у центрі — Даллку та Ткачук, праворуч — Пердута. Півзахист: Ребенок і Громов на флангах, Чеснаков і Маркоскі в центрі, Куценко — під єдиним форвардом — Силюком.

На 28-й хвилині відмінну подачу зліва на дальню штангу виконав Павло Ребенок. Сергій Силюк чекав на свій шанс — він на мить завис у повітрі і точно пробив головою у верхній правий від кіпера кут воріт.

«Кошице» мав кілька нагод відігратися, проте словакам не вистачило виконавської майстерності у завершальній фазі атак. Та й Долганський діяв бездоганно.

Другий тайм ознаменувався великою кількістю силової боротьби і штрафними ударами в обидва боки. «Кошице» міг урятувати гру буквально за п’ять хвилин до завершення матчу, але ффорвард словаків пробив повз ворота. Втім, міг записати на свій рахунок дубль Силюк — м’яч зрадницьки звалився з ноги у Сергія, коли він перебував уже в карному майданчику.