Єгор Дементьєв не зміг фінішувати у груповій гонці паралімпійського чемпіонату світу

У місті Грінвілл (штат Південна Кароліна, США) завершився паралімпійський чемпіонат світу з велоспорту, в якому виступав кременчужанин Єгор Дементьєв

Після того, як наш земляк завоював золоту медаль в індивідуальній гонці на час (паралімпійська нозологія С5), він вийшов на старт групової гонки — дистанція 81,6 км (21 учасник). На жаль, в останньому цьогорічному міжнародному паралімпійському старті Єгор Дементьєв змушений був зійти з дистанції. Ця обставина стала справжнім «подарунком долі» для інших гонщиків, які з небувалим натхненням повели боротьбу за перемогу. Адже Дементьєв є світовим лідером у своїй нозології і за кількістю нагород, і за міжнародним паралімпійським рейтингом.

У підсумку фініш гонки виявився унікальним — одразу 9 гонщиків фінішували з однаковим часом (1 година 54 хвилини 24 секунди) у надзвичайно щільній фінішній групі (див. протокол). Лише після ретельного перегляду фотофінішу, було встановлено, що чемпіоном став Елістер Донохью (Австралія), срібним призером — Лауро Цесар Чаман (Бразилія), бронзовим — Жозе Франк Родрігес (Домініканська Республіка).