Чемпіонат Полтавського району: «Атака» рятує важку гру-триллер

У чотирьох матчах туру з шести були зафіксовані розгромні перемоги!

У 14-му турі одразу два поєдинки мали статус центральних. У Гожулах зустрілися місцева «Атака» та «Гренада». Діючий чемпіон після першого тайму впевнено вигравав — 3:0, проте гостям вдалося знайти сили, щоб зрівняти рахунок. Перемогу ж команді Валентина Горбаньова приніс влучний удар Владислава Тютюнника — 4:3.

Інший матч лідерів відбувся у Розсошенцях, де місцевий однойменний клуб приймав гостей зі Степного. Вже у першому таймі господарі зробили собі гандикап у два м’ячі, а остаточно питання про переможця було знято у середині другої половини гри. У підсумку — розгромна перемога ФК «Розсошенці» — 6:1.

Тур видався багатим на розгромні перемоги. З перевагою у три та більше голів перемогли «Олімп», ДЮСШ і «Динамо».

Усі матчі 14-го туру:

Промінь (Ковалівка) — ДЮСШ (Розсошенці) — 0:4,
Атака-Автотранс (Гожули) — Гренада (Микільське) — 4:3,
ФК Розсошенці — Сокіл (Степне) — 6:1,
Космос (Тахтаулове) — Зоря (Супрунівка) — 2:2,
Спортинг (Терешки) — Олімп (Розсошенці) — 0:3,
Динамо (Божківське) — Вікторія (Головач) — 5:0.

Становище лідерів: «Атака-Автотранс» — 37 очок, ДЮСШ — 36, ФК «Розсошенці» — 33, «Сокіл» — 26, «Гренада» — 23.