Чергова невдача команди Буцького

«Дніпро» — «Ферро-ЗНТУ»

Запорізький клуб «Ферро-ЗНТУ», за який виступає наш земляк Артем Буцький провів черговий матч в рамках вітчизняної Суперліги.

Підопічні Кирила Большакова у Дніпропетровську зустрічалися з місцевим «Дніпром».

До екватора гри на майданчику точилася рівна боротьба. Першу чверть з перевагою в один пункт виграли господарі — 23:22, а наступну десятихвилинку краще провели запорожці — і саме вони пішли на велику перерву у ролі лідера — 43:41.

Вирішальною стала третя чверть, коли дніпропетровці змогли переграти «Ферро» з різницею у тринадцять очок — 23:10, а заключна чверть лише підтвердила перевагу «Дніпра» — 78:66.
Цей матч навряд може занести собі у актив і наш Артем Буцький. З’явившись на майданчику у стартовому складі і провівши на паркеті двадцять дев’ять хвилин, розігруючий запорізького клубу записав до свого активу всього 2 набраних пункти. Також він зробив два підбирання, чотири результативні передачі та три перехоплення.

Ця поразка стала для «Ферро» другою поспіль — минулого тижня запорожці поступилися київському «Будівельнику» — 68:75.

Після тридцяти двох зіграних матчів «Ферро» у турнірній таблиці займає четверту сходинку.