«Лукас» — у кубковому чвертьфіналі!

Відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка України: єдиний представник Полтавщини в турнірі — кременчуцький «Лукас» розгромив другу команду івано-франківського «Урагану» — 7:3. І їде на вирішальні матчі до Луганська!

Валентин Цвєлих, двічі відзначившись у першому таймі, пішов з майданчика з «покером». За шаленої підтримки рідних трибун кременчуцька команда впевнено відірвалася у рахунку ще до перерви (3:1). Після відпочинку команда Цвєлих успішно продовжила свою справу, що змусило «Ураган» розпочати діяти в п’ять польових аж за 14 хвилин до фінального свистка. Але така тактика не дала результату.

25 квітня в Луганську розпочнеться «Фінал восьми» Кубка країни за участю переможців 1/8 фіналу та місцевого ЛТК. Приємно, що там за трофей боротиметься й наш «Лукас».