Збірні Полтавщини фінішували у топ-п’ятірках естафетного чемпіонату країни

У Житомирі відбувся чемпіонат України з триатлону в естафетах, в якому виступали збірні Полтавщини.

Кожен із трьох учасників естафетної команди послідовно долав свій етап, до програми якого входили: плавання — 300 метрів, велогонка — 8 км, біг — 2 км.

Серед юніорів збірна Полтавщини (Бачукі Дарсанія, Сергій Тертишніков, Денис Ревенко) посіла 5-е місце з результатом — 1 година 14 хвилин 43 секунди.

Серед юнаків збірна Полтавщини (Іван Малихін, Антон Микитюк, Валентин Репін) також фінішувала на 5-му місці з часом — 1 година 18 хвилин 29 секунд.

У чемпіонаті серед жінок збірна Полтавщини (Карина Євтушенко, Валерія Сорокотяга, Кристина Короткова) посіла 6-е місце з результатом — 1 година 23 хвилини 44 секунди.