Андрій Кривчун виступив у континентальному парачемпіонаті

У Паджейра-Мальйорці (Іспанія) відбувся чемпіонат Європи з триатлону у півмарафоні серед чоловіків, жінок, юніорів, ветеранів та паралімпійців, в якому виступив наш земляк Андрій Кривчун із Комсомольська.

Він виявився єдиним українцем, який ризикнув виступити на цій виснажливій дистанції півмарафону (плавання — 1,9 км, велогонка — 90 км, біг — 21 км). У паралімпійській нозології РТ-1 Андрій Кривчун гарно стартував, але не зміг фінішувати. Після плавання він був у трійці кращих — із результатом — 37 хвилин 40 секунд і після початку велогонки випереджав навіть майбутнього чемпіона - Ласло Бока (Угорщина), який переміг із остаточним результатом — 6 годин 20 хвилин 46 секунд. Надалі, на жаль, під час велогонки наш земляк зійшов із дистанції.

В Іспанії чемпіонами Європи з триатлону у півмарафоні стали: серед чоловіків — Джуліо Молінарі (Італія) — 4 години 07 хвилин 38 секунд, серед жінок — Ліза Хюттхалер (Австрія) — 4 години 25 хвилин 27 секунд.