«Космос» у Харкові розгромив місцевий «Легіон»

Полтавські хокеїсти з перемоги стартували у престижному Кубку «Динамо»

У стартовому для себе матчі турніру хокеїсти полтавського «Космосу» не залишили шансів харківській команді «Легіон». У першому періоді команда Олега Ковальова тричі запалювала червоне світло за воротами суперника. Шайби на рахунку Дениса Бикова та Юрія Демелі, який зробив дубль. У другому періоді знову закадили лише наші земляки — Олег Безценний і Артур Мурадян. На заключному ігровому відрізку наші хокеїсти довели свою перевагу до восьми шайб. Спочатку відзначилися Максим Романовський та Юрій Демеля. Після цього господарям вдалося закинути шайбу престижу. Проте останнє слово було за полтавцями. Голи Сергія Михайліченка та Антона Ковальова дозволили святкувати «Космосу» першу перемогу у новому сезоні, та ще й яку — 9:1!