Збірна Полтавщини завоювала командні «срібло» та «бронзу» чемпіонату країни

У Львові завершився чемпіонат України з кульової стрільби в приміщені, в якому чоловіча збірна Полтавщини завоювала дві медалі за підсумками командних першостей у двох стрілецьких вправах

Цього разу, на жаль, в особистих першостях наші земляки не стали призерами, але вони стріляли на рівні особистих фіналів, тож, мали гарні результати саме у командних першостях.

У стрілецькій вправі МГ-6 (довільна гвинтівка, 50 м, 3×40 пострілів з трьох позицій: з коліна, стоячи, лежачи) збірна Полтавщини стала срібним призером із результатом — 3453 очка (Андрій Сировня — 1156, Олексій Хабаров — 1149, Владислав Григоренко — 1148). Золоті медалі виборола збірна Києва — 3467 очок. У цій стрільбі з трьох позицій одразу троє наших земляків за підсумками кваліфікації пробилися до вісімки фіналістів. В особистому фіналі (стрільба з вибуванням) майстер спорту міжнародного класу Владислав Григоренко був четвертим, майстер спорту міжнародного класу Андрій Сировня — п’ятим, а майстер спорту Олексій Хабаров — сьомим.

У стрілецькій вправі МГ-9 (довільна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи) збірна Полтавщини завоювала командну «бронзу» — 1766 очок (Сировня — 594, Хабаров — 587, Григоренко — 585). Нашим землякам не вистачило 2-х очок, щоб зрівнятися з лідерами — Одеською областю та Києвом, які набрали по 1768 очок, а «золото» дісталося одеситам за додатковими показниками.

Не вистачило нашим землякам три очка, щоб стати призерами в іншій стрілецькій вправі — ГП-6 (пневматична гвинтівка, 10 м, 60 пострілів), тут збірна Полтавщини вибила 1837,8 очка і фінішувала на командному 4-му місці.

У пістолетних вправах наші земляки мали свою кращу влучність у вправі МП-8 (швидкостріляючий пістолет,25 м, 60 пострілів), в якій Євген Конвісар посів 5-е місце (562 очка), а 16-річний Максим Городинець — 9-е місце (557 очок). До командної першості залік наших стрільців з пістолета не йшов, бо цього разу не було третього снайпера для повноцінної команди.