Катерина Тур завоювала «золото» юніорського чемпіонату країни з рогейну

У Цюрупинську відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування у номінації — рогейн 6 годин, в якому виступила представниця Полтавщини Катерина Тур.

Рогейн — вид командних змагань, головною складовою яких є фактор обов’язкової нероздільності (повної згуртованості) команд на дистанції. Тобто учасники кожної команди повинні здійснювати орієнтування разом — «пліч о пліч». Наша землячка Катерина Тур виступила у міні-команді разом з Данилом Качуром (Київ) серед юніорів (до 20 років) — у міксті. Тут Качур-Тур завоювали золоті медалі юніорського чемпіонату країни у рогейні 6 годин. Вони фінішували із загальним часом — 5 годин 34 хвилини 52 секунди, набрали 89 очок і не отримали жодного штрафного очка.

Крім того, завдяки участі у чемпіонаті Катерини Тур, збірна Полтавщини здобула 16 командних балів і фінішувала на 11-му місці серед представників усіх областей України.