Команда Буцького перемогла клуб Челована

У вітчизняній Суперлізі відбулося своєрідне полтавське дербі.

Столичний «Будівельник», за який виступає полтавець Артем Буцький, у рамках чергового ігрового дня на власному паркеті зустрічався з івано-франківською «Говерлою», за яку грає кременчужанин Анатолій Челован. В обох протистояннях, як і в очному, так і в клубному перемогу святкували представники «Будівельника». Кияни не залишили шансів гостям — 76:69, віддавши супернику лише останню чверть.

У протистоянні Буцький — Челован переміг полтавець. Захисник «Будівельника» був більш корисним для своєї команди. За майже вісімнадцять проведених на майданчику хвилин він зумів набрати 8 очок, зробив 4 підбирання та віддав 4 результативні передачі. Його опонент Анатолій Челован провів на майданчик трохи більше чотирьох хвилин і встиг зробити два підбирання та одне перехоплення.