Кучеров завоював «срібло», Мар’єнко — «бронзу» юніорського чемпіонату країни

У Дніпропетровську відбувся чемпіонат України з вітрильного спорту серед юніорів, за підсумками якого 15-річні представники Полтавщини завоювали дві медалі — срібну і бронзову

Обидві нагороди дісталися нашим землякам у першості серед вітрильників олімпійського класу Finn. Срібним призером став Ярослав Кучеров, який за підсумками п’яти кращих залікових гонок мав суму місць — 9 (одне — перше місце у гонці, чотири — других). Станіслав Мар’єнко виборов «бронзу», набравши суму місць — 15, у п’яти залікових гонках він незмінно фінішував на третіх місцях. А чемпіоном країни серед юніорів у класі вітрильників Finn став представник господарів регати — Дніпропетровської області Павло Мережко, він набрав кращу суму місць — 5 (п’ять перших місць — у кращих гонках, які пішли до його заліку).