«Фаворит» програв першу гру «Юракадемії» без шансів

14 листопада у Харкові, у першому матчі третього туру другого етапу чемпіонату країни з волейболу серед команд Суперліги «Фаворит» (Лубни) програв «Юракадемії» — 0:3 (12:25, 22:25, 12:25).

Першу партію наші земляки програли практично без боротьби (12:25). У другому сеті у наших також нічого не виходило. На другу технічну перерву суперники пішли за рахунку 16:10 на користь господарів майданчика. Мало хто сподівався, що лубенці зможуть, як-то кажуть, «підняти пір’я». Але саме після цього для прихильників «Фаворита», які дивилися пряму трансляцію матчу, настала 15-хвилинка, напевно, оптимальної на цей час гри команди. Наприкінці другої партії гравці «Фаворита» почали демонструвати свої найкращі якості. Лубенці досить швидко ліквідували відставання від «Юракадемії» у 6 м’ячів, коли вже програвали господарям лише 19:20. Але через пару хвилин рахунок уже був 22:19 на користь харків’ян. Тренер «Фаворита» Анатолій Офат узяв тайм-аут, після якого лубенці скоротили відставання (21:23) і мали свою подачу. Та тут трапилася катастрофічна — просто дитяча помилка, м’яч із подачі лубенців перелетів майданчик харків’ян і рахунок дійшов до сет-болу (21:24), а за ним — і до програшу всієї другої партії (22:25).

Третя партія почалася у рівній боротьбі, «Фаворит» мінімально програвав (3:4, 5:6, 6:7), а на першу технічну перерву команди пішли за рахунку 8:6 на користь «Юракадемії». Саме після цього й завершилася та сама 15-хвилинка оптимальної гри наших земляків. На другу технічну перерву «Фаворит» пішов із дефіцитом уже у 8 пунктів (8:16), а завершилася третя партія, як і перша, з тим же рахунком — 12:25. Наприкінці матчу наші земляки не набрали жодного очка в атаці, блок харків’ян діяв надійно і безпомилково. А ось блок «Фаворита» не зміг нічого протиставити потужним атакам «Юракадемії», після яких у спортзалі виникав шквал оплесків і вигуків харківських уболівальників, котрий глушив навіть гучні удари барабанів і «бубонів» місцевих фанів.

15 листопада у Харкові відбудеться повторний матч третього туру другого етапу чемпіонату України «Юракадемія» — «Фаворит». Його пряма трансляція здійснюватиметься за цим посиланням:

http://jur-academy. kharkov. ua/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D1%96-%D0%B7%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F/broadcast/