Андрій Сировня завоював «срібло» відкритого Кубка країни

У Львові відбувся відкритий Кубок України з кульової стрільби, в якому успішно виступив наш земляк майстер спорту міжнародного класу Андрій Сировня

Він став срібним призером у стрілецькій вправі МГ-9 (довільна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи). Тут у кваліфікації представник Полтавщини вибив 597 очок із 600 можливих і навіть випередив на 1 очко призера Олімпійських ігор заслуженого майстра спорту Юрія Сухорукова (Донецька обл.). Однак за підсумками фіналу (з вибуванням) Сировня програв Сухорукову загалом — за підсумками 20-ти фінальних пострілів — з рахунком за вибитими очками — 208,8:209,5. Але найцікавіше те, що коли у фіналі з вибуванням залишилося лише двоє суперфіналістів — Сировня і Сухоруков, то у 19-му пострілі наш земляк мінімально програв — 10,0:10,1, а в останньому, 20-му фінальному пострілі впевнено переміг — 10,7:10,3. Отже, не зважаючи на те, що загальний фінал з вибуванням після кожного із раундів наш земляк програв Сухорукову, в останньому — суперфінальному — раунді, коли на вогняному рубежі залишилися лише двоє кращих, Сировня у двох суперфінальних пострілах все-таки переміг заслуженого майстра спорту з рахунком за вибитими очками — 20,7:20,4.

Крім того Андрій Сировня виступив ще у двох фіналах відкритого Кубка України, в яких він посідав 7-мі місця: у вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка, 10 м, 60 пострілів) та МГ-6 (довільна гвинтівка, 50 м, 3×40 пострілів з трьох положень: з коліна, лежачи і стоячи). У вправі МГ-6 у фіналі 8-е місце посів ще один представник Полтавщини Олексій Хабаров.

Порадував своїм виступом у Львові й наш земляк Євген Конвісар, який у вправі МП-8 (швидкострільний пістолет, 25 м, 60 пострілів) за підсумками кваліфікації був 6-м (565 очок), а у фіналі з вибуванням був в одному кроці від бронзової медалі, але фінішував на підсумковому 4-му місці.