Валерія Радлинська: Кубок міста — на додачу

Валерія Радлинська

За підсумками 7-го етапу чемпіонату Полтави зі спортивного боулінгу 2012-2013 років (загалом — 10 етапів) загострилася ситуація у першості серед чоловіків, на відміну від жіночої першості, де лідер очевидний.

У турнірі 7-го етапу призерами стали ті спортсмени, хто після попередніх шести етапів не входив до чільної п’ятірки чемпіонату Полтави. Переміг Владислав Яловега, який у турнірній таблиці всього чемпіонату посідав 6-е місце. Тепер у нього вже141 очко (він заробив 30 очок — за перемогу на 7-му етапі). Друге місце посів Сергій Геращенко, який до цього перебував на 7-й позиції — він додав до своїх здобутків ще 27 очок (тепер у нього 136 очок). А третім на 7-му етапі (це — 25 очок) став Олег Дулич, який перед цим узагалі перебував на 17-й позиції у турнірній таблиці, тепер у його активі 66 очок.

А ось у жіночій першості лідер турніру Валерія Радлинська перемогла вже на другому етапі поспіль. Перед цим вона випереджала у турнірній таблиці Яну Лобач (на 3 очка), а після 7-го етапу зміцнила своє лідерство і одночасно завоювала Кубок міста. Тепер Валерія, додавши 20 очок, лідирує з результатом 126 балів. Друге місце 7-го етапу дісталося Марині Козленко, третє — Яні Причині.

Змінився лідер і у ветеранській Сеньйор-лізі. Після 6-го туру у ній лідирували Володимир Бушков (109 очок) і Віктор Гребельний (108 очок). Але на 7-у етапі переміг Гребельний (20 очок) і вийшов у лідери — 128 очок. Бушков посів 2-е місце (17 очок) і перемістився на другу позицію в турнірній таблиці (126 очок). Цікаво, що на попередніх семи етапах цьогорічного чемпіонату у Сеньйор-лізі і Гребельний, і Бушков здобули по три перемоги. Ще на одному із «сеньйорських» етапів переміг Владислав Лобач.