Гуін і Буцький долають «Говерлу»

Запорізький «Ферро-ЗНТУ» здобув свою двадцять першу перемогу в рамках регулярного чемпіонату вітчизняної Суперліги.

У черговому матчі підопічні Кирила Большакова вдома перемогли «Говерлу» — 82:75. Вирішальними стали стартові хвилини заключної чверті. У дебюті четвертої десятихвилинки господарі зробили ривок — 8:0 і повели у рахунку — 69:61. Саме цей відрізок і вирішив долю поєдинку. Найкращим у складі переможців став екс-гравець БК «Полтава» Річард Гуін, який у підсумку набрав 24 пункти та зробив 11 підбирань, оформивши «дабл-дабл».

Полтавець Артем Буцький також зробив свій внесок у перемогу запорожців. За майже двадцять дев’ять проведених хвилин на паркеті наш земляк набрав чотири очки, зробив 4 підбирання, 1 перехоплення та 6 результативних передач (найкращий показник у команді).

Свою наступну гру «Ферро» проведе 10 березня вдома проти львівської «Галичини».