Ольга Мазніченко з «Пармою» віддаляються від плей-офф

У 16-му турі чемпіонату Італії серед жіночих команд Серії А «Парма», у складі якої грає наша землячка Ольга Мазніченко, програла на виїзді «Вігарано» — 70:80.

Це вже четверта поразка «Парми» в останніх чотирьох турах. Матчі проходять за схожим сценарієм: спочатку «Парма» виграє, а у другій частині гри не зберігає своєї переваги. У Вігарано команда Мазніченко також вигравала після двох чвертей матчу (33:28), але потім утратила свою перевагу. На рахунку Ольги Мазніченко — за 27 хвилин її перебування на майданчику — 15 очок (6 підбирань і одна результативна передача), це третій показник результативності у складі «Парми» після американки Кристини Кларк (20 очок) та італійки Сари Крудо (16).

У Серії А (14 команд) «Парма» перебуває на 11-му місці (4 перемоги, 12 поразок) і стає зрозумілим, що пробитися до плей-офф чемпіонату Італії (8 кращих команд Серії А) вже буде практично неможливо. Бо зараз уже навіть від 10-го місця «Парму» відділяє відстань аж у 3 перемоги. Наступний матч команда Ольги Мазніченко зіграє 25 січня на своєму майданчику з командою «Трієст» — аутсайдером регулярного чемпіонату Італії (1 перемога, 15 поразок).