Магомед Гаджимагомедов виграв турнір пам’яті Леоніда Дуная

У Харкові відбувся традиційний міжнародний турнір серед кадетів та дівчат з вільної боротьби, присвячений пам’яті видатного тренера Леоніда Дуная, за підсумками якого спортсмени Полтавщини завоювали 5 медалей — золоту, срібну і три бронзові

Переможцем серед кадетів у ваговій категорії до 69 кг (28 учасників) став Магомед Гаджимагомедов із Лубен, який виграв усі свої поєдинки, а у фіналі переміг Степана Лилика (Бровари).

Полтавець Дмитро Таракан став срібним призером у ваговій категорії до 63 кг (29 учасників). Він здобув чотири перемоги, у півфіналі — над Іваном Трандафіловим (Молдова), але у фіналі програв Федору Курогло (Херсон).

Дві бронзові медалі серед кадетів в активі полтавця Артема Кривенка (до 42 кг) і лубенця Вадима Дейнеки (до 85 кг).

У першості дівчат бронзовою призеркою у ваговій категорії до 49 кг стала полтавка Анастасія Дем’яненко, яка у медальному поєдинку за «бронзу» перемогла, що цікаво, іншу полтавку — Христину Продан.