«Ворскла-Альбатрос»: «золотий» проект стрільців

Новий сезон у спортингу (стрільби по літаючих об’єктах, які стрільці не бачать у момент їхнього запуску) в Україні відкрився в Донецьку, де відбувся всеукраїнський турнір з компак-спортингу, за підсумками якого збірній команді «Ворскла-Альбатрос» (Полтавська область-АР Крим) не було рівних у командному заліку!

У складі «Ворскли-Альбатрос» виступали два полтавці, майстри спорту Анатолій Близнюк і Василь Бєляєв та кримчанин, один із небагатьох українців, який є майстром спорту міжнародного класу — Джиммі Вахрушев з кримської команди «Альбатрос». У командному заліку «Ворскла-Альбатрос» впевнено посіла перше місце з результатом — 483 очка (Вахрушев — 162, Близнюк — 162, Бєляєв — 159). На другому місці «Альбатрос» (Крим) — 446 очок, на третьому — «Спортинг Мастер» (Донецьк) — 378.

В особистій першості «альбатроси» Вахрушев і Близнюк змушені були вести перестрілку за «бронзу» серед чоловіків (група «А»), оскільки мали однакові показники — по 162 очка. Вахрушев у запеклій перестрілці (+10) переміг Близнюка (+9).

У трьох інших номінаціях першого цьогорічного турніру полтавцям також не було рівних. «Ворсклянин» Євген Ясинський переміг серед чоловіків (група «Б») — 137 очок, Віктор Фесюра — серед чоловіків (група С) — 51 очко, а Василь Бєляєв — серед ветеранів, з величезним відривом — 159 очок.

Види спорту:

Футбольні турніри: