«Ніка» виходить до кубкового півфіналу

Команда «Ніка-ПНПУ» (Полтава) вийшла до півфіналу Кубка України з футзалу серед жіночих команд.

Переможний чвертьфінал для наших землячок виявився практично достроковим. У першій грі на виїзді «Ніка-ПНПУ» перемогла «Інтер» (Луганськ) — 14:1, а на матч-відповідь до Полтави луганчанки не з’явилися, за що отримали технічну поразку — 0:5.

У півфіналі Кубка країни «Ніка-ПНПУ» гратиме з «Ятрань-УДПУ-Базис» (Умань), яка у чвертьфіналі у гострій боротьбі перемогла колектив «СумДУ-Зміна» (Суми) — 4:2 і 2:1. Перша гра 1/2 фіналу відбудеться в Умані 13 квітня, а матч-відповідь у Полтаві — 24 квітня. В іншому півфіналі Кубка України зустрінуться «Біличанка-НПУ» (Коцюбинське, Київська обл.) — «Злагода» (Дніпропетровськ).
Півфінальні пари виявилися прогнозованими, адже у них зустрінуться команди, які після 10-ти турів (із 14-ти) чемпіонату країни з футзалу посідають 1-4 місця у жіночій вищій лізі. Там наразі ситуація така: лідирує «Біличанка-НПУ» — 28 очок (9 перемог, 1 нічия, 0 поразок, м’ячі — 122:14), на другому місці — «Ніка-ПНПУ» — 23 очка (7 перемог, 2 нічиї, 1 поразка, м’ячі — 73:27), на третьому — «Злагода» — 20 очок (6 перемог, 2 нічиї, 2 поразки, м’ячі — 52:18), на четвертому — «Ятрань-УДПУ-Базис» — 16 очок (5 перемог, 1 нічия, 4 поразки, м’ячі — 46:62).