Інна Синиця завоювала «срібло» чемпіонату країни у п’ятиборстві

27 січня у Запоріжжі, у перший день командного зимового чемпіонату країни з легкої атлетики у закритих приміщеннях, полтавка Інна Синиця завоювала срібну медаль у жіночій першості з легкоатлетичного п’ятиборства.

Наша землячка фінішувала з результатом — 3978 очок. В окремих видах багатоборства Інна Синиця показала такі результати: біг 60 метрів із бар’єрами — 9,17 секунди (875 очок), стрибки у висоту — 177 см (941 очко), штовхання ядра — 12 метрів 71 сантиметр (708 очок), стрибки у довжину — 5 метрів 62 сантиметри (735 очок), біг 800 метрів — 2 хвилини 27,97 секунди (719 очок). Чемпіонкою з легкоатлетичного п’ятиборства стала Анастасія Мохнюк (Київська обл.) — 4707 очок, бронзовою призеркою — Дарина Слобода (Київська обл.) — 3797 очок. У багатоборстві також виступили ще дві представниці Полтавщини, які фінішували на таких місцях: Катерина Шайдова — 11-е місце (3107 очок), Наталія Забодіна — 14-е місце (2704 очка).

У чоловічій першості командного чемпіонату країни зі штовхання ядра одразу троє представників Полтавщини увійшли до вісімки фіналістів. Тут кращий результат продемонстрував Роман Данилюк, який посів 5-е місце, у своїй п’ятій — кращій спробі він штовхнув ядро на 15 метрів 65 сантиметрів. Слідом за ним — на 6-му місці — фінішував Олег Білоконь (15 метрів 00 сантиметрів), на 8-му місці фінішував ще один представник Полтавщини Андрій Голівець (14 метрів 17 сантиметрів).

Також першого дня змагань у Запоріжжі полтавець Олександр Лещенко посів 12-е місце у змаганнях із бігу на 2000 метрів з перешкодами — 6 хвилин 15,09 секунди.

А колишня кременчужанка Анна Касьянова-Мельниченко, яка тепер захищає кольори виключно Запорізької області, 27 січня завоювала срібну медаль на 60-метрівці з бар’єрами, показавши у фінальному забігу результат — 8,27 секунди. Тут Мельниченко програла тільки представниці Вінницької області Олені Яновській (8,24 секунди).