Денис Каліберда зможе зіграти у плей-офф Ліги чемпіонів!

Відбулися заключні матчі 6-го туру групового раунду волейбольної Ліги чемпіонів, в якій команда нашого земляка, вихованця полтавського волейболу Дениса Каліберди — «Ястржебські Вегіль» (Ястшембе-Здруй, Польща) змогла лише в останньому турі гарантувати собі місце у плей-офф Ліги чемпіонів (12 кращих команд)

Тут відбір тривав у 7-ми групах, з яких до топ-12 входили всі переможці груп і 5 команд, які мали кращі показники серед других місць у кожній з 7-ми груп. У 6-му турі «Ястржебські Вегіль» у матчі, одним із арбітрів якого був українець Михайло Мельник, переміг на своєму майданчику «Теруель» (Іспанія) — 3:0 і набрав загалом 11 очок (4 перемоги, 2 поразки). Цього здобутку вистачило, щоб стати четвертою командою серед кращої п’ятірки тих, хто фінішував другими у 7-ми групах. Тож, Денис Каліберда, який минулого року став бронзовим призером чемпіонату світу у складі збірної Німеччини, а нині завершує відновлення після важкої травми, зможе зіграти у турнірі «плей-офф-12» Ліги чемпіонів, який стартує 10 лютого.

Цікаво, що рівно половина команд учасниць плей-офф — 6 із 12 — представляють дві країни — Польщу (чемпіона світу 2014 року) і Росію. Від Польщі з перших місць у своїх групах пройшли до плей-офф «Решовія» (Жешув) і «Скра» (Белхатув), з другого — «Ястржебські Вегіль». А російські клуби «Локомотив» (Новосибірськ), «Зеніт» (Казань) і «Білогір’я» (Бєлгород) посідали перші місця у своїх групах. Іншими учасниками плей-офф будуть дві команди з Італії — «Перуджа» і «П’яченца», в якій минулого сезону грав Денис Каліберда, дві команди з Німеччини — «Берлін» і «Фрідріхсхафен», а також «Констанца» (Румунія) й «Анкара» (Туреччина).