«Фаворит» поборовся з «Локомотивом» лише в одній із трьох партій

6 лютого у матчі 11-го туру другого етапу чемпіонату України з волейболу серед команд Суперліги «Фаворит» (Лубни) програв у Харкові «Локомотиву» — 0:3 (14:35, 21:25, 12:25)

У трьох партіях наші земляки були активнішими до технічних перерв (до 12-ти очок). На «екваторі» першої партії лубенці програвали — 7:12, другої — 10:12, третьої — 7:12. У заключних частинах першої і третьої партій «Фаворит» суттєво «підсідав». Виключенням став другий сет, в якому наші земляки активно діяли в атаці: Максим Дінець, Станіслав Василенко, Артем Півень, Микита Курлапов і Євген Політько.

У другій партії почала визрівати сенсація, «Фаворит» тривалий час вів у рахунку з мінімальною перевагою: 3:2, 4:3, 5:4, 6:5, 7:6, 8:7, 9:8, 10:9. На цьому все й скінчилося. На технічну перерву команди пішли вже за переваги харків’ян — 12:10. Лубенці прагнули не відставати, й невдовзі перевага «Локомотива» скоротилася до мінімуму (17:16). Але фінальний акорд краще «прозвучав» у виконанні «Локомотива», який переміг у другому сеті — 25:21.

У третій партії «Фаворит» почав стрімко програвати (2:7, 5:9). За рахунку 10:16 лубенці взагалі «опустили руки». Після цього — на фініші третьої партії наші земляки набрали тільки 2 очка — завдяки двом помилкам харків’ян на власній подачі. За рахунку 12:24 головний тренер «Фаворита» Анатолій Офат узяв тайм-аут. Але цей «прочухан» не подіяв на його підопічних, які одразу ж «загубили» м’яч на своєму прийомі й програли третю партію — 12:25 і перший матч — 0:3.
7 лютого у Харкові відбудеться другий матч 11-го туру «Локомотив» — «Фаворит».