Збірна Полтавщини — друга в Україні!

У Харкові завершився чемпіонат України з армспорту 2013 року серед чоловіків та жінок, за результатами якого збірна Полтавської області (головний тренер — Сергій Олійник, тренери — Валентин Одінцев і Артем Письмак) посіла 2-е місце у загальнокомандному заліку (135 очок).

Другого дня змагань наші земляки в окремій першості з боротьби на правій руці (як і днем раніше — у боротьбі на лівій руці) завоювали 5 медалей: 2 золоті, 2 срібні, 1 бронзову.

Чемпіонами країни стали Сергій Соляник (понад 110 кг) і Лілія Занько (до 70 кг), срібними призерами — Лаврентій Закруа (понад 110 кг) та Анастасія Пінчук (до 75 кг), бронзовим — Роман Громов (до 75).

Таким чином протягом двох днів чемпіонату України «рестлери» Полтавщини завоювали в Харкові загалом 10 медалей: 4 золоті, 3 срібні та 3 бронзові. У загальнокомандному заліку (26 збірних) команду Полтавщини випередила лише збірна Харківської області.

Чемпіонат України з армспорту 2013 року

За підсумками чемпіонату до складу національної збірної України включено наших земляків, які здійснили у Харкові по золотому «дублю» — завоювали золоті медалі у боротьбі на лівій та правій руці — Сергія Соляника (понад 110 кг) і Лілію Занько (до 70 кг).

Види спорту:

Футбольні турніри: