Приймачов і Бажукова перемогли на першому етапі Кубка країни

В Одесі відбувся перший етап Кубка України з таїландського боксу, в якому представники Полтавщини завоювали 3 медалі — дві золоті та бронзову

Переможцем серед чоловіків у ваговій категорії понад 91 кг став полтавець Олег Приймачов, який у вирішальному поєдинку переміг Костянтина Довбищенка (Харківська обл.). Кременчужанка Аліса Бажукова виявилася найсильнішою серед жінок у ваговій категорії до 67 кг. Вона у фінальному матчі перемогла Тетяну Опару (Херсон).

Ще один представник Полтавщини — Олександр Майборода завоював «бронзу» серед чоловіків у ваговій категорії до 57 кг.

На першому етапі Кубка України в Одесі змагалися представники 31-ї команди з 22-х міст країни, загальна кількість учасників сягнула 255 спортсменів!