Інна Синиця завоювала «бронзу» чемпіонату країни у п’ятиборстві

12 лютого у Сумах стартував головний зимовий національний цьогорічний турнір — особистий чемпіонат України з легкої атлетики і чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у закритих приміщеннях серед чоловіків і жінок, у перший день якого полтавка Інна Синиця завоювала бронзову медаль у жіночому легкоатлетичному п’ятиборстві.

Наша землячка набрала 3754 очка. Це — сума, яка була набрана у п’яти номерах легкоатлетичного багатоборства: біг 60 метрів з бар’єрами — 9,16 секунди (877 очок), стрибки у висоту — 171 сантиметр (867 очок), штовхання ядра — 12 метрів 68 сантиметрів (706 очок), стрибки у довжину — 5 метрів 30 сантиметрів (643 очка), біг 800 метрів — 2 хвилини 32,56 секунди.

Зимовою чемпіонкою країни з легкоатлетичного п’ятиборства стала Аліна Федорова (Київська обл.) — 4609 очок, срібною призеркою — Катерина Столярова (Київська-Херсонська обл.) — 3931 очко.

У Сумах Інна Синиця програла не лише двом суперницям, вона програла й сама собі. Адже два тижні тому у Запоріжжі під час зимового командного чемпіонату країни полтавка набрала значно більшу суму очок — 3978. Не важко підрахувати, якби у Сумах Інна Синиця змогла хоча б повторити свій «запорізький» результат, то й цього разу вона стала би срібною призеркою особистого чемпіонату країни. Але, на жаль, у Сумах наша землячка втратила значну суму очок якраз у двох заключних номерах програми п’ятиборства.

Ще одна наша землячка — 19-річна кременчужанка Наталія Забодіна, яка дебютувала у жіночій першості з п’ятиборства, фінішувала в Сумах на 8-му місці (2722 очка).

У перший день зимового чемпіонату країни в Сумах троє представників Полтавщини — з Кременчука — виступили у першості зі штовхання ядра серед чоловіків, в якій фінішували на таких позиціях: Олег Білоконь — 10-е місце (15 метрів 25 сантиметрів), Роман Данилюк — 11-е місце (15 метрів 17 сантиметрів), Андрій Голівець — 13-е місце (13 метрів 53 сантиметри).

Полтавка Ельвіра Якубова у кваліфікації з бігу на 60 метрів показала результат — 8,02 секунди і 13 лютого виступить у півфіналі (топ-16). Кременчужанка Валерія Антонова з бігу на 800 метрів у кваліфікації фінішувала з часом — 2 хвилини 11,84 секунди і вийшла до фіналу (топ-6), який також відбудеться 13 лютого.

А полтавка Тамара Твердоступ у кваліфікації з бігу на 1500 метрів фінішувала з результатом — 4 хвилини 38,37 секунди і також вийшла до фіналу на цій дистанції (топ-9), який відбудеться через день — 14 лютого. А перед тим — 13 лютого — дві полтавки Тамара Твердоступ і Яна Янош виступлять у прямому жіночому фіналі (без кваліфікації) чемпіонату України з бігу на 3000 метрів. Знаючи минулорічний високий рейтинг наших землячок на цій дистанції, тут від них цілком можна чекати приємних новин.