Шевченко фінішувала п’ятою у спринтерському фіналі зимового Кубка країни

20 лютого, першого дня зимового фіналу Кубка країни з легкої атлетики у закритих приміщеннях, який відбувається в Києві, полтавка Ірина Шевченко бігла 60 метрів.

На цій спринтерській дистанції наша землячка продемонструвала цікаву стабільність. Як у кваліфікаційному, так і фінальному забігах вона фінішувала з однаковим результатом — 7,88 секунди. У фіналі зимового Кубка країни (топ-8) цього часу вистачило, щоб фінішувати на 5-му місці. Тут перемогла Наталія Строгова (Луганська обл.) із результатом — 7,40 секунди.

21 лютого у Києві у програмі зимового Кубка країни зі штовхання ядра у стартовому протоколі значиться полтавка Інна Синиця, яка цієї зими вже встигла завоювати дві медалі чемпіонатів України з легкоатлетичного п’ятиборства: срібну — командного чемпіонату (у Запоріжжі) і бронзову — особистого чемпіонату (в Сумах).