Синиця — четверта у кубковому фіналі, Полтавщина пасе задніх

21 лютого в Києві завершився турнір зимового Кубка України з легкої атлетики у приміщеннях, який був останнім відбірковим етапом до зимового чемпіонату Європи 2015 року у Празі

В останній день змагань полтавка Інна Синиця виступила у жіночому турнірі зі штовхання ядра, в якому посіла 4-е місце з результатом 12 метрів 31 сантиметр. Тут перемогла Ольга Голодна (Київська обл.), яка у своїй кращій спробі штовхнула ядро на 17 метрів 48 сантиметрів.

У командному заліку зимового Кубка країни збірна Полтавщини, яка була представлена у Києві тільки трьома атлетами, посіла 22-е місце, набравши 65 очок. Цікаво, що тиждень тому збірна Полтавщини в Сумах за підсумками особистого зимового чемпіонату країни в закритих приміщеннях у командному заліку також посіла підсумкове 22-е місце.