Шелухіна допомагає «Хіміку» очолити таблицю Суперліги

Хімік — Сєвєродончанка

Відбувся перенесений матч 10-го туру української жіночої волейбольної Суперліги.

Южненський «Хімік» нашої Юлії Шелухіної переміг «Сєвєродончанку» та одноосібно очолив турнірну таблицю.

«Хімік» — «Сєвєродончанка» — 3:0 (25:17, 25:23, 25:22)

Полтавчанка Юлія Шелухіна вийшла в стартовому складі і була однією з кращих на майданчику. Початок першого сету пройшов за рівної гри. Але декілька помилок «Сєвєродончанки» — і рохунок вже 16:12. Юлія Шелухіна двічі проводить блискавичні атаки — 19:13. Кінцівка партії за «Хіміком» — 25:17. В другій партії волейболістки з Сєвєродонецька прибрали ініціативу до своїх рук. Як наслідок, початок партії за ними — 4:0. Не виходила гра і в нашої Юлії, яку в одній із атак, один в один, заблокувала волейболістка «Сєвєродончанки». Та все ж, наприкінці партії южнянки взяли себе в руки та схилили шальки терезів на свою користь — 25:23. Третя партія була схожа на другу. Старт знову за гостями — 1:4, 2:6, 3:7, і лише в кінцівці діючий чемпіон України зміг вирвати перемогу — 25:22. «Хімік» переміг «Сєвєродончанку» в першому матчі 10-го туру Суперліги. Не дивлячись на «сухий» рахунок, гості дали серйозний бій господаркам майданчика. Після цієї перемоги «Хімік» із 60 набраними пунктами одноосібно очолив турнірну таблицю Суперліги.