«Кременчук» виграв п’ятий матч поспіль на старті сезону!

Чудовий перший період дозволив підопічним Дмитра Підгурського здобути п’яту перемогу поспіль у чемпіонаті країни. Головним героєм матчу став форвард гостей Владислав Луговий, який тричі розписався у воротах Андрія Безхлібного!

Дженералз — ХК Кременчук — 1:5 (0:3; 1:1; 0:1)

Голи: 0:1. Бобков (Чердак, 7:52), 0:2. Луговий (Бойков, Сірченко, 16:10), 0:3. Луговий (Лисак, Варивода, 18:01), 0:4. Бойков (Чернишенко, В. Романенко, 31:20), 1:4. Караульщук (Мадера, 32:14), 1:5. Луговий (41:53).

Кременчук: Е. Захарченко. В. Романенко — Логвиненко, Варивода — Сірченко, Муль — Кочмар. Лисак — Кузьмик — Микулко, Бойков — Чернишенко — Луговий, Чердак — М. Дворник — Бобков, А. Захарченко.

Штраф: 12 — 4.

24 лютого. Бровари. Арена «Термінал», 250 глядачів.

Перед першими домашніми поєдинками фахівці й уболівальники не надто високо оцінювали шанси «Дженералз» у протистоянні з ХК «Кременчук». Підтвердженням цьому став перший період. Перевага гостей на початку гри була тотальною. Моменти один за одним виникали біля воріт Андрія Безхлібного. І в тому, що кияни тримали нулі на табло 8 хвилин — велика заслуга голкіпера команди. Але й Безхлібний виявився безсилим після класного кидка Юрія Бобкова — шайба пролетіла над плечем голкіпера й увійшла під поперечину — 0:1.

До перерви гості ще двічі запалювали червоне світло за воротами «Дженералз». Обидва рази автором голів був Владислав Луговий. Найкращий бомбардир та снайпер чемпіонату спочатку виявився найспритнішим на п’ятаку біля воріт киян, а потім завершив показову комбінацію своєї команди. Відразу після третьої шайби стався інцидент, який міг значно погіршити ситуацію для «генералів». Євген Секірко штовхнув суперника в спину, після чого на льоду ледь не виникла бійка. До честі арбітрів, люди в смугастих светрах швидко втрутились у ситуацію і загасили конфлікт.

Перед початком другого періоду були певні побоювання щодо повторення сценарію матчу-відкриття чемпіонату. Гравці «Дженералз» виглядали явно роздратованими подіями на льоду, а головні «силовики» команди були в строю. Втім, Анатолій Давидов своїх підопічних зумів заспокоїти, а разом із тим і налаштувати на боротьбу. До кінця матчу на льоду точилася рівна гра. Команда з Полтавщини зусиллями Антона Бойкова збільшила розрив у рахунку. Але найтехнічніші гравці у складі «Дженералз» Олександр Караульщук та Олексій Мадера на пару забили гол престижу, знову залишивши Едуарда Захарченка без «шат-ауту».

Головною подією третього ігрового відрізку стала шайба Владислава Лугового — форвард «Кременчука» став автором першого хет-трику чемпіонату! Не варто сумніватися, що така результативність молодого виконавця дала привід замислитися тренерам національної збірної команди України Олександру Годинюку та Ігорю Чібірєву, які уважно слідкували за грою з трибуни.