«Динамо» знову поступилося, але виграло свій перший тайм у сезоні

26 лютого полтавські динамівці у календарному матчі чемпіонату країни (через відомі обставини, про які ми писали, поєдинок відбувся у Полтаві, а не в столиці) програло ЦСКА — 25:31 (10:19).

Катастрофічний старт

Головна проблема нинішнього складу полтавських гандболістів — важке входження у гру. Початок першого і другого таймів були ідентичними. Лише після того, як у воротах наших земляків побувало вже 6-7 м’ячів, полтавці, нарешті, здійснювали свій перший результативний кидок. У першому таймі полтавці закинули свій перший м’яч тоді, коли секундомір показував 8 хвилин 24 секунди — 7-метровий пенальті реалізував Олексій Чемерись. До того «Динамо-Полтава» вже програвало — 0:7!

У другому таймі свій перший м’яч динамівці закинули тоді, коли секундомір показував ще більше часу — 8 хвилин 43 секунди, знову з «пенальті» відзначився Олексій Чемерись (рахунок став — 11:24).

Початок матчу був катастрофічним для полтавців, які жодного разу не змогли пробити воротаря ЦСКА — екс-динамівця Богдана Панченка. Чотири атаки змарнував Артем Визір, який на 5-й хвилині не зміг реалізувати й 7-метровий штрафний кидок. Та згодом тричі поспіль відзначився Олексій Чемерись, а по два м’ячі на рахунку ветерана команди Юрія Хаухи та молодого Артема Дича.

Травма Юрія Хаухи

Перший тайм — 19:10 на користь ЦСКА, і мало хто з уболівальників сподівався, що після перерви ситуація зміниться на краще. Тим більше, що на початку другого тайму полтавці провели на майданчику також майже 9 хвилин без жодного закинутого м’яча у ворота суперників! Назрівав суцільний розгром — без варіантів і спротиву, та ще й головний організатор атак «Динамо-Полтава» Юрій Хауха отримав важку травму руки і плеча — й остаточно вибув із гри. Однак саме у цей момент відмінно почав діяти голкіпер «Динамо-Полтава» Михайло Варченко. Його впевнена гра на останньому рубежі різко змінила ситуацію у матчі. Михайло Варченко блискуче діяв у позиційному стилі — він не демонстрував карколомних трюків, а безпомилково вибирав правильну позицію, яка часто-густо заважала армійцям збільшувати рахунок. Завдяки цьому й польові гравці полтавської команди вже сміливо перейшли до тактики швидких атак, яка стала результативною. У другому таймі свої стрімкі атаки завершували взяттям воріт ЦСКА полтавські гандболісти: Олексій Чемерись, Микола Цокало, Михайло Павлюков, В’ячеслав Нестеренко.

Надія на майбутнє

Велика перевага команди ЦСКА в рахунку — почала швидко скорочуватися. Й глядачі на трибуні «ожили» та почали голосно підбадьорювати полтавців. Це сприяло тому, що гравці «Динамо-Полтава» постійно збільшували свою ігрову швидкість — аж до самої фінальної сирени. У підсумку «Динамо-Полтава» виграло другий тайм в армійців — 15:12, це — перша перемога наших земляків в одному з таймів у цьогорічному чемпіонаті України. Полтавці хоча й програли ЦСКА, але подарували глядачам справжню надію. Надію на майбутнє...

У матчі з ЦСКА динамівці грали таким складом: Михайло Дайментов (Михайло Варченко, Микола Кривошей); Микола Цокало (закинув 4 м’ячі), Дмитро Ростовський, Денис Мухін, Андрій Абрамов, Олександр Пихуля (1), Артем Визір (1), Юрій Хауха (2), Дмитро Дич (3), Юрій Прокопчук, Михайло Павлюков (4), В’ячеслав Нестеренко (3), Олексій Чемерись (7).