Полтавська команда вдало дебютувала у динамівському спорткомплексі

Ніка-ПНПУ — УАБС-НБУ — 7:0 (2:0)

Голи: Мочалова 14, Єрмоленко 30, 63, 66, 70, Дударчук 57, Шаповал 65.

Ніка: Івасенко - Шаповал, Пасько, Павлусенко, Лясковська, Бабенко, Карпенко, Єрмоленко, Деркач, Гайдук, Дударчук, Мочалова.

Тиждень тому ці ж команди зустрічалися в Полтаві в рамках національного Кубку. А сьогодні сумчанки завітали до нашого міста на гру 10-го туру чемпіонату країни. Приємно, що матч уперше пройшов на новій для наших дівчат арені — спорткомплексі «Динамо».

Незважаючи на роль фаворита у цьому матчі, полтавчанкам, як і гостям, у перші хвилини довелося звикати до нового покриття. Як і подобає господарям у такій ситуації, підопічні Сергія Ягодкіна швидше пристосувалися до майданчика. Полтавкам вдалося відкрити рахунок на 14-й хвилині. Мочалова отримала м’яч у метрах десяти від воріт і точно пробила в лівий від воротаря кут — 1:0. У середині тайму землячки втратили дві чудові нагоди, щоб збільшити свою перевагу. Спочатку після удару Єрмоленко зі штрафного м’яч влучив у штангу, а згодом Лясковська з трьох метрів не змогла переграти голкіпера сумчанок. Гості намагалися відповідати за допомогою контратак. Одна з таких атак могла принести результат, однак надійно зіграла Івасенко. Та все ж на перерву команди пішли за подвійної переваги господарок. Триходівка Дударчук-Шаповал-Єрмоленко завершилася точним ударом останньої — 2:0.

У другій половині матчу полтавки домінували на майданчику. Більшу половину ігрового часу м’яч перебував на половині сумської команди. Гості самовіддано захищалися доки були сили. Особливо слід відзначити голкіпера УАБС Віру Філісюк, яка неодноразово рятувала свою команду від пропущеного голу. Проте і її запалу не вистачило до закінчення матчу. За останні тринадцять хвилин полтавки зуміли ще п’ять разів засмутити своїх суперниць. Рахунок до розгрому довела Дударчук. Згодом дубль до свого активу записала Єрмоленко після класного прострілу Мочалової — 4:0. Через дві хвилини Ріта виступила знову у ролі асистента, подарувавши можливість відзначитись Шаповал — 5:0. Після цього гра у сумської команди повністю розклеїлась. Шосте взяття воріт організували все та ж таки Мочалова, Бабенко та Єрмоленко. Бабенко отримала передачу від Мочалової і могла сама відправити м’яч у порожні ворота. Проте, дозволила відзначитись Єрмоленко, відверто подарувавши їй м’яч. А фінальну крапку у матчі поставила капітан команди Валерія Єрмоленко, яка реалізувала дабл- пенальті за шостий командний фол суперниць — 7:0.

Вдруге за два тижні полтавська команда переграла УАБС-НБУ. Сьогоднішня перемога збільшила шанси підопічних Сергія Ягодкіна на путівку до «фіналу чотирьох» чемпіонату країни.