Полтавці потрапили до топ-10 юнацького чемпіонату країни

28 лютого у Білій Церкві стартував чемпіонат України серед юнаків і дівчат, у перший день якого полтавці тричі фінішували у чільних десятках.

Артем Гудима був 7-м на 200-метрівці батерфляєм з результатом — 2 хвилини 25,23 секунди. Аліса Смирнова фінішувала 9-ю на 400-метрівці вільним стилем. Збірна Полтавської ДЮСШ-3 (Денис Кислий, Аліса Смирнова, Артем Гудима, Аліна Смирнова) у змішаній комбінованій естафеті 4×50 метрів розділили 7-8 місця з командою «Мотор Січ» (Запоріжжя), показавши однаковий час — по 2 хвилини 13,67 секунди.

Крім того, Аліна Смирнова була 13-ю на 200-метрівці комплексного плавання (2:49,17). У наймасовішій першості першого дня змагань — 200-метріці комплексного плавання серед юнаків (119 учасників) Микола Косінов зі школи «Юність-1» (Полтава) посів 21-ше місце (2:32,72).