Прасолов та Івахно — чемпіони країни!

В Одесі відбувся чемпіонат України з кіокушин карате (IKO1), за підсумками якого полтавці завоювали 3 медалі — дві золоті та одну срібну.

Найкраще наші земляки виступили в розділі «ката». Тут відомий в усьому світі майстер карате полтавець Дмитро Прасолов став чемпіоном серед чоловіків (15 учасників), випередивши срібного призера Ігоря Доценка (Херсонська обл.) і бронзового — Артема Галояна (Дніпропетровська обл.). Серед жінок полтавка Ірина Небесна завоювала срібну медаль, поступившись лише чемпіонці країни Тетяні Немцевій (Херсонська обл.).

У розділі «куміте» серед жінок найлегшої вагової категорії — до 55 кг — тріумфувала полтавка Тетяна Івахно, яка у фінальному двобої перемогла Леону Михайлову (Донецька обл.).