Юні кременчужани двічі програли харків’янам

Підопічні Олексія Короткого на власному льоду програли лідеру юнацького чемпіонату країни — харківській команді СДЮШОР

У першому поєдинку господарі намагалися нав’язати суперникам боротьбу. Доволі швидко кременчужани відкрили рахунок. На 4-й хвилині шайбу закинув Громов, а через дві хвилини Смольський подвоїв перевагу своєї команди. Харків’янам наприкінці періоду вдалося відігратися, причому гості закинули дві шайби протягом однієї хвилини. У другому періоді СДЮШОР зумів тричі вразити ворота Валентина Попережая, на що господарі своїх вагомих аргументів не знайшли. У заключному періоді команди обмінялися закинутими шайбами. У складі господарів відзначився Максим Шевченко, який і встановив остаточний рахунок — 3:6 на користь СДЮШОР.

Наступного дня боротьби не вийшло. У перших двох періодах гості закинули по три шайби, знявши всі питання про переможця. До честі юних кременчуцьких хокеїстів, вони боролися до останнього. У підсумку - перемога харківської команди з рахунком 10:3. У складі кременчужан хет-триком відзначився Денис Смольський.