Михайло Піддубний переміг на трьох дистанціях чемпіонату країни!

У Цюрупинську відбувся турнір зі спортивного орієнтування бігом, до програми якого одночасно входили: особистий чемпіонат України, Кубок України (1-3 етапи, КУ спринт — 1 етап, ), чемпіонат України серед ДЮСШ і всеукраїнська Олімпіада серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів зі спортивного орієнтування.

Серед представників збірної Полтавщини, які виступали практично в усіх номінаціях (юнаки, дівчата, юніори, аматори, еліта, ветерани), блискучий результат продемонстрував Михайло Піддубний, який серед юнаків (14 років, 47 учасників) переміг на трьох дистанціях: середній дистанція у заданому напрямку (3675 метрів, 9 — контрольних пунктів) з результатом — 24 хвилини 42 секунди, скороченій (3125 метрів, 9- кп) — 19 хвилин 02 секунди та довгій (5100 метрів, 11 — кп) — 28 хвилин 39 секунд.

Серед ветеранів Надія Сердюк (55 років) була другою на скороченій дистанції та третьою на середній та довгій дистанціях.

Й інші представники Полтавщини фінішували на чільних позиціях: на середній дистанції — Валерія В’юницька (18 років) — на 6-му місці, Олександр Коп’як (18 років) — на 4-му місці; на скороченій — Валерія Мільченко (14 років) — на 4-му місці, Володимир Слюсар (18 років) — на 6-му місці.

Про підсумки командних першостей змагань у Цюрупинську та про підсумки останнього виду програми — орієнтування на короткій дистанції — «ПС» повідомить найближчим часом.