Ємченко виграв «срібло» юніорського чемпіонату країни

У другий день чемпіонату країни з дзюдо серед юніорів (до 21 року), який триває в Луцьку, представник Полтавщини Олександр Ємченко завоював срібну медаль у ваговій категорії до 73 кг.

Результат Ємченка став по-справжньому сенсаційним, адже минулого року він також був срібним призером юніорського чемпіонату країни, але в іншій ваговій категорії — легшій — до 66 кг. Нині ж у Луцьку у категорії до 77 кг змагалася найбільша кількість учасників — аж 49 дзюдоїстів. Наш земляк здобув перемоги у п’яти раундах і вийшов до фіналу, в якому програв Глібу Живорі (Одеська обл.).

Протягом двох днів юніорського чемпіонату дзюдоїсти Полтавщини завоювали 3 медалі. Нагадаємо, що першого дня чемпіоном країни став Дмитро Пилипенко (до 55 кг), а срібним призером — Андрій Кушков (до 66 кг).

Заключного, третього дня чемпіонату в Луцьку нагороди розіграють ще у 6-ти вагових категоріях серед юнаків та дівчат.