Артем Буцький і «Будівельник» програли півфінальну серію

У вирішальному, п’ятому матчі серії у боротьбі за вихід у фінал, кияни на власному паркеті поступилися дніпропетровській команді...

Півфінальне протистояння «Будівельника» та «Дніпра» стало окрасою усього баскетбольного сезону. Київський клуб, який вважався одним із головних претендентів на чемпіонство у цьому сезоні, не зуміє повторити свій минулорічний успіх. Поразка у п’ятому матчі не дозволить команді Артема Буцького посперечатися за головну баскетбольну корону країни.

Загалом інтрига у цій серії зберігалася до останньої секунди п’ятого матчу. Після програної другої чверті кияни надолужили згаяне у третій десятихвилинці. Перед вирішальним відрізком гри рахунок на табло був нічийним — 56:56. У середині четвертої чверті гостям вдалося заробити десятиочкову перевагу — 72:62. Але киянам вдалося відігратися!

Більше того, за вісім секунд до закінчення основного часу сам Артем Буцький вдало виконав двоочковий кидок та вивів свою команду уперед — 75:74. Проте, очкам полтавця не судилося стати переможними. Вирішальний кидок у матчі зробив дніпропетровець Сергій Загреба. Його вдала двоочкова спроба майже разом із сиреною принесла «Дніпру» перемогу не тільки у матчі, а й у всій серії. Загалом Артем Буцький набрав у матчі 10 очок та віддав одну результативну передачу.

Тепер дніпропетровці у матчі за золоті нагороди зустрінуться з южненським «Хіміком», а «Будівельник» у матчах за третє місце посперечається з земляками із БК «Київ».