Валентина Кузьома завоювала «срібло» юнацького чемпіонату країни

У Кіровограді 28 квітня стартував чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (1998 р. н. та молодші), у перший день якого Валентина Кузьома з Лубен стала срібною призеркою у дівочій першості з бігу на 2000 метрів із перешкодами.

Наша землячка фінішувала з результатом — 7 хвилин 17,25 секунди. У принципі, нашим землякам не пощастило першого дня у медальній боротьбі. Валентина Кузьома лише на останніх метрах втратила «золото», програвши чемпіонці — Богдані Семеновій (Дніпропетровська обл.) лише сім сотих секунди.

Не пощастило й Артуру Снаговському з Пирятина, який у стрибках у висоту серед юнаків втратив «бронзу» лише за додатковими показниками. Він підкорив планку на висоті 193 сантиметри у третій спробі, а бронзовим призером став Антон Мокряк (Кіровоградська обл.), який також мав результат 193 см, але підкорив його у першій спробі.

Кременчужанин Денис Йолдаш був 4-м у стрибках у довжину з результатом — 6 метрів 51 сантиметр, при цьому йому не вистачило до бронзової медалі лише 3-х сантиметрів.

Та найбільше не пощастило полтавцю Євгену Маліновському, який вже неодноразово перемагав в юнацьких чемпіонатах країни у спринті. Цього разу Маліновський увійшов до фінального забігу на 100-метрівці з найкращим результатом за підсумками всіх кваліфікаційних забігів, однак у головному фіналі він фінішував на 6-му місці з результатом — 11,74 секунди.

Й інші представники Полтавщини виступили першого дня у фіналах чемпіонату: кременчужанки — Вікторія Голівець була 5-ю у штовханні ядра (13 метрів 88 сантиметрів), а Юлія Скляр — 6-ю у стрибках у довжину (5 метрів 39 сантиметрів), а полтавка Ольга Золотар (вона лише 2001 року народження) у фінальному забігу на 100 метрів з бар’єрами фінішувала на 7-му місці (15,54 секунди).