Полтавські спортсменки привезли медалі з чемпіонату Європи з сумо

Аліна Марченко

Три перших місця і ще кілька нагород — такий підсумок вояжу полтавських сумоїсток до Литви

Днями у литовському місті Шауляй відбувся Чемпіонат Європи з боротьби сумо серед жінок. У цих престижних міжнародних змаганнях взяли участь і молоді полтавські спортсменки, вихованки ДЮСШ «Авангард».

Наші землячки представляли Україну як у дорослих,так і у молодіжних вікових групах. Наприклад майстер спорту міжнародного класу з Полтави Тетяна Скирда виборола перше місце серед дорослих. Ще одне «золото» у цій групі, але у іншій ваговій категорії здобула Марія Дрбоян. Марія здобула ще дві медалі на цьому чемпіонаті за перше місце у віковій групі до 23 років, а також «бронзу» у Абсолютній ваговій категорії.

Ще дві спортсменки з полтавського «Авангарду» посіли п’яті місця на цьому чемпіонаті. Серед дорослих 5 місце посіла Юлія Михальчук. Також дві «п’ятірки» отримала спортсменка Аліна Марченко у вікових групах до 21 та до 23 років.

Вітаємо наших сумоїсток з високими результатами і пишаємося ними.